Bedny

Vyrábíme bedny celodřevěné, překližkové , OSB, z Durelisu, dřevěné latění. V rámci komplexní dodávky připravíme výdřevy, lože na válcové výrobky, zarážecí klíny. Máme zkušenosti se zámořským balením, zajišťujeme fytocertifikaci. Obaly vyrábíme podle výkresové dokumentace zákazníka, nebo jeho požadavku na vnitřní rozměr, váhu výrobku, způsobu dopravy a místa určení. Kalkulace provádíme počítačovým programem v souladu s ČSN, jsme schopni na počkání sdělit cenu, váhu obalu a jeho vnější rozměry. Bedny zhotovíme až do délky 14 metrů a nosnosti 50 tun!

Návrh balení:

Návrh beden v naší firmě provádíme počítačovým programem v souladu s platnými normami. Dimenzování prvku a konstrukce bedny je provedena s ohledem na váhu a druh baleného zboží. Navrhneme obaly pro kamionovou, železniční, lodní i leteckou přepravu včetně obalů nadrozměrných až do délky 14 metrů a váhy zboží 50 tun.

Výroba:

Samotná výroba beden začíná vytvořením výkresové dokumentace. Následuje příprava řeziva, podle nářezového plánu je naformátována překližka nebo jiný velkoplošný materiál. Hotové obaly jsou dle přání zákazníka signovány, dodáváme je zkompletované nebo v rozloženém stavu. Obaly tepelně ošetřujeme podle standardu IPPC - ISPM FAO No.15. U beden velkých nosností provádíme okování, které zabrání zaříznutí lan a destrukci bedny. Po dohodě se zákazníkem zajistíme dopravu našim nákladním automobilem.

Balení:

Provádíme balení jak tuzemské tak i exportní – zámořské. Použití bariérových folií doplněných vysoušedly garantuje dlouhodobý transport a skladování v extrémních podmínkách. Kvalitní fixace výrobku zabezpečí bezpečný transport i v ztížených podmínkách lodní dopravou. Podle požadavku vybavíme náklonovými a nárazovými čidly, fixačními oky, vázací páskou a vymezovacím a pěnovým materiálem.

Rychlý kontakt

Stavební a obalová dřevovýroba s.r.o.
Žďár nad Orlicí 173
 
tel./fax: 494 371 913
e-mail: info@drevene-obaly.cz
 

Kontaktní formulář

Jméno/firma: *
Rozměry:
Způsob dopravy:
Email: *
Nosnost:
Destinace:
Ostatní:
Opište prosím kód:
CAPTCHA image for SPAM prevention
Vygenerovat jiný kód. 

Vyplňte důsledně pole označená (*). Děkujeme.